Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
dj na wesele 26
804000_554313497926217_572868206_n
djnawesele
711559_554313337926233_1116726721_n
pierwszytaniec
dj-lublin-garnitursmal

W jakich miastach pojawiam się najczęściej jako dj i wodzirej?

Lublin, Warszawa, Świdnik, Zemborzyce Tereszyńskie, Chełm, Lubartów, Radom, Poniatowa, Puławy

 Jakie imprezy gram najczęściej ?

wesela (również w języku angielskim), imprezy firmowe, imprezy dla dzieci w przedszkolach i szkołach, dancingi, studniówki, metki, półmetki

Jaki utwór na pierwszy taniec

      Pierwszy taniec to bardzo indywidualna sprawa. Skończyły się czasy kiedy na co drugim weselu zespół lub dj grali „Windą do nieba“, „Moje jedyne marzenie“ czy "Wielką miłość" , później bardzo popularne „Zabiorę Cię“ i „Od dziś“ . Zdarza się, że przez cały rok nie powtarza się na weselach, które gram ani jedna piosenka czy melodia do pierwszego tańca. Nic w tym dziwnego - chcemy być jak najbardziej kreatywni i oryginalni.

Czytaj więcej ...

Poczucie humoru - ważna rzecz

...trzy dwa jeden START! czterech panów zaczyna zrzucać z siebie wszystko co tylko możliwe żeby ułożyć sznurek z ubrań dłuższy niż przeciwnik i jednocześnie zbliżyć się do upragnionej nagrody - niskokalorycznej flaszeczki wódeczki od Pary Młodej... koszula już poszła, krawat, skarpetki, spodnie...i ...

Czytaj więcej ...

Dużo zabawy czy dużo jedzenia

      Wesele, kolejny "bloczek taneczny" trwa w najlepsze, pełny parkiet ludzi, zwolennicy gorących rytmów zamawiają kolejny kawałek latino i już mam grać kolejną dedykację, kiedy podchodzi do mnie pani z kuchni "Panie Marku" - bigosik podajemy za 2 minutki..."

- Bigosik? przecież minęło dopiero 30 minut od ostatniego goracego dania ?!

- bardzo mi przykro - musimy wydać 7 ciepłych dań przez całe wesele

Czytaj więcej ...

Jakie utwory na wesele ?

Znalezienie "Złotego Środka" na udaną imprezę nigdy nie jest łatwe. To nawet pocieszające bo inaczej Dj na imprezę albo zespół weselny byłby niepotrzebny - Para Młoda kupiłaby dwie kolumienki i z małego odtwarzacza mogłaby puszczać najbardziej lubiane i znane kawałki, przy których wszyscy goście bawiliby się znakomicie. Sprawa jest nieco bardziej złożona.

Czytaj więcej ...

Podziękowania dla rodziców

     Dziękować indywidualnie w domu czy przy wszystkich na weselu? "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej czy może "Podziekowania dla rodziców" Cliver ?
Te i inne dylematy dręczą często Parę Młodą przed najważniejszą imprezą w życiu. Nic dziwnego - trzeba tak wybrac odpowiedniego hiciora żeby nie było obciachu i w dodatku podobało się rodzicom - w końcu to dla nich.

Czytaj więcej ...

Więcej moich postów w sieci

Czytaj więcej ...

Atrakcyjne wesele

     Ludzie maja nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o to czym uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Odkąd prowadzę wesela jako dj zostałem zaskakiwany wieloma ciekawymi pomysłami. Myślę, że najbardziej widowiskowy był pomysł Pary Młodej opisany poniżej.

Czytaj więcej ...

Aktualności

Wolne terminy na wesele

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na 2018 rok. Zapraszam do kontaktu. Nawet jeśli dany termin weselny mam zajęty polecę dobrego dj na wesele lub zespół na wesele, który uświetni dla Państwa ten wyjątkowy dzień.

Podziękowania dla rodziców

     Dziękować indywidualnie w domu czy przy wszystkich na weselu? "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej czy może "Podziekowania dla rodziców" Cliver ?
Te i inne dylematy dręczą często Parę Młodą przed najważniejszą imprezą w życiu. Nic dziwnego - trzeba tak wybrac odpowiedniego hiciora żeby nie było obciachu i w dodatku podobało się rodzicom - w końcu to dla nich.

"Ale my nie chcemy się rozryczeć na weselu"- często słyszę przy ustalaniu szczegółów imprezy. W sumie racja - przed północą dopiero i makijaż się kilka dobrych godzin jeszcze przyda :) problem w tym, że wszystkie piosenki, które znam dedykowane specjalnie dla rodziców niestety są rzewne, płaczliwe i często (przynajmniej dla płci przepięknej) wzruszające do łez.
Teraz tylko kwestia tego czy rodzicom bardziej przypadnie do gustu Cliver czy Sipińska - sprawa indywidualna. Zalecam zawsze, żeby poradzić się wcześniej rodziców. Ja w razie czego jestem elastyczny, nawet jeśli mamy zmienić kawałek przed samymi podziękowaniami w dniu wesela - nie ma problemu. Zdarzało mi się już wykonywać piosenki dla rodziców śpiewając na żywo. W pamięci zapadła mi szczególnie jedna mało znana - nie była to jednak piosenka ani Sipińskiej ani Clivera tylko "Dziękuję rodzicom" zespołu Jack - takie było życzenie Pary Młodej, a moim zadaniem było podołać temu wyzwaniu :)
Sama forma podziękowań nie ma większego wpływu na przebieg uroczystości weselnej. - Możemy dziękować poprzez toast przy stole i odśpiewanie stolacika.
- Mozemy do tego toastu dodać kilka słów od siebie przemawijąc przez mikrofon lub mogę to ja podziękować w imieniu Pary Młodej.
- Możemy podziękować w zaciszu domowym poza wzrokiem i słuchem biesiadników weselnych
- Możemy nawet sami zaśpiewać piosenkę dla rodziców (czekam na pierwszych chętnych Młodych, którzy to uczynią :) - do tej pory zaskoczyło mnie kilku Panów Młodych ale oni spiewali dla swojej wybranki :)
- Możemy - jak to bywa najczęściej zadedykowac piosenkę rodzicom. Ja zapraszam wszystkich gości do utworzenia wielkiego koła a w środku pojawiają się w mniejszym kółku rodzice z Parą Młodą, krótkie podziękowania do mikrofonu przed samym tańcem, wręczenie prezentów (pamiątkowe zdjęcia Pary Młodej lub bukiety kwiatów, których nigdy na weselu nie brakuje :).
Na koniec podam kawałki, które zdarzało mi się grać w tym momencie dla rodziców:

1."Cudownych rodziców mam" Sipińska

2."Podziękowania dla rodziców" Zespół Cliver

3."Dzięki Wam" Mały chór wielkich serc

4."Dziękuję rodzicom" Zespół Jack

5."Walc dla rodziców" Zespół Bayer Full (osobiście nie jestem przekonany do tego kawałka)

6."Radość najpiękniejszych lat" Anna Jantar

7.Mix "A ja wolę swoją mamę" i "co powie tata"

8.Po zrobieniu odpowiedniego wywiadu wśród rodziców wybrać kawałek, który najlepiej im się kojarzy np. z młodości i do tego specjalna dedykacja z odpowiednim komentarzem prowadzącego (mix z ulubionego kawałka rodziców Panny Młodej i rodziców Pana Młodego)


Dla najbardziej wymagających Młodych oczywiście zawsze służę pomocą.