Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
804000_554313497926217_572868206_n
pierwszytaniec
dj-lublin-garnitursmal
dj na wesele 26
djnawesele
711559_554313337926233_1116726721_n_1

W jakich miastach pojawiam się najczęściej jako dj i wodzirej?

Lublin, Warszawa, Świdnik, Zemborzyce Tereszyńskie, Chełm, Lubartów, Radom, Poniatowa, Puławy

 Jakie imprezy gram najczęściej ?

Wesela (również w języku angielskim), imprezy firmowe, imprezy dla dzieci w przedszkolach i szkołach, dancingi, studniówki, metki, półmetki, urodziny - najczęściej 18ste i 40ste :)

 

Profil Google business

...............................................

Jaki utwór na pierwszy taniec

      Pierwszy taniec to bardzo indywidualna sprawa. Skończyły się czasy kiedy na co drugim weselu zespół lub dj grali „Windą do nieba“, „Moje jedyne marzenie“ czy "Wielką miłość" , później bardzo popularne „Zabiorę Cię“ i „Od dziś“ . Zdarza się, że przez cały rok nie powtarza się na weselach, które gram ani jedna piosenka czy melodia do pierwszego tańca. Nic w tym dziwnego - chcemy być jak najbardziej kreatywni i oryginalni.

Czytaj więcej ...

Poczucie humoru - ważna rzecz

...trzy dwa jeden START! czterech panów zaczyna zrzucać z siebie wszystko co tylko możliwe żeby ułożyć sznurek z ubrań dłuższy niż przeciwnik i jednocześnie zbliżyć się do upragnionej nagrody - niskokalorycznej flaszeczki wódeczki od Pary Młodej... koszula już poszła, krawat, skarpetki, spodnie...i ...

Czytaj więcej ...

Jakie utwory na wesele ?

Znalezienie "Złotego Środka" na udaną imprezę nigdy nie jest łatwe. To nawet pocieszające bo inaczej Dj na imprezę albo zespół weselny byłby niepotrzebny - Para Młoda kupiłaby dwie kolumienki i z małego odtwarzacza mogłaby puszczać najbardziej lubiane i znane kawałki, przy których wszyscy goście bawiliby się znakomicie. Sprawa jest nieco bardziej złożona.

Czytaj więcej ...

Atrakcyjne wesele

     Ludzie maja nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o to czym uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Odkąd prowadzę wesela jako dj zostałem zaskakiwany wieloma ciekawymi pomysłami. Myślę, że najbardziej widowiskowy był pomysł Pary Młodej opisany poniżej.

Czytaj więcej ...

Dużo zabawy czy dużo jedzenia

      Wesele, kolejny "bloczek taneczny" trwa w najlepsze, pełny parkiet ludzi, zwolennicy gorących rytmów zamawiają kolejny kawałek latino i już mam grać kolejną dedykację, kiedy podchodzi do mnie pani z kuchni "Panie Marku" - bigosik podajemy za 2 minutki..."

- Bigosik? przecież minęło dopiero 30 minut od ostatniego gorącego dania ?!

Czytaj więcej ...

Podziękowania dla rodziców

     Dziękować indywidualnie w domu czy przy wszystkich na weselu? "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej czy może "Podziekowania dla rodziców" Cliver ?
Te i inne dylematy dręczą często Parę Młodą przed najważniejszą imprezą w życiu. Nic dziwnego - trzeba tak wybrac odpowiedniego hiciora żeby nie było obciachu i w dodatku podobało się rodzicom - w końcu to dla nich.

Czytaj więcej ...

Aktualności

Wolne terminy na wesele

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na 2019 rok. Zapraszam do kontaktu. Nawet jeśli dany termin weselny mam zajęty polecę dobrego dj na wesele lub zespół na wesele, który uświetni dla Państwa ten wyjątkowy dzień.

Jaki utwór na pierwszy taniec

      Pierwszy taniec to bardzo indywidualna sprawa. Skończyły się czasy kiedy na co drugim weselu zespół lub dj grali „Windą do nieba“, „Moje jedyne marzenie“ czy "Wielką miłość" , później bardzo popularne „Zabiorę Cię“ i „Od dziś“ . Zdarza się, że przez cały rok nie powtarza się na weselach, które gram ani jedna piosenka czy melodia do pierwszego tańca. Nic w tym dziwnego - chcemy być jak najbardziej kreatywni i oryginalni.Możliwości pierwszego tańca:

- układ (80% przypadków to walc ćwiczony wcześniej z jakimś mistrzem w tej dziedzinie) - minus jest taki, że stres związany ze ślubem nie mija po wypowiedzeniu sakramentalnego „TAK“ przy ołtarzu, a dopiero po odtańczeniu przy wszystkich zgromadzonych pierwszego kawałka z głową pełną myśli „czy po tym wypadzie do tyłu mamy wirować czy on mnie podnosi...hmmm?“ 
- mix składający się z różnych gatunków muzycznych - tutaj mamy pełną dowolność.
kilka scenariuszy :
a) zaczynamy wolną nastrojową piosenką (typowa pościelówa) po niecałej minucie dodajemy element zaskoczenia (np. efekt psującej się płyty) - goście zaskoczeni rozgądają się , Młodzi oczywiście też profesjonalnie grają zaskoczonych i zmiana na kawałek, w którym młodzi czują się najlepiej (rock&roll, reggae itd.)
b)kolejny scenariusz dla profesjonalistów - od początku dajemy czadu z szybkim kawałkiem i zmieniamy klimaty co minutę - ze wzglądu na stopień trudności taki mix „kleję“ dla Pary Młodej wcześniej żeby mogli co do sekundy wszyskie figury wyćwiczyć - polecam gdy Młodzii mieli wcześniej coś wspólnego z tańcem.
c) wyszukujemy na youtube układ zmixsowany z kilku kawałków i póbujemy wygłupiać się równie profesjonalnie jak gwiazdy internetu :)
- najbardziej lajtowa wersja - tańczymy jak umiemy - zero stresiku :) obroty, których nauczyliśmy sie 15 lat temu w remizie na pierwszym weselu w życiu  od wujka Józka. Nie oszukujmy się Panowie i Panie- dzięki takim obrotom większość z nas jest w stanie wywołać zachwyt na wszelkich imprezach :) i ... wystarczy. Stres nas trzyma tylko do przysięgi a reszta to tylko czysta przyjemność :)

Podsumowując:
Nie róbmy sobie krzywdy wybierając układy taneczne na pierwszy taniec, które nas przerastają. Lepiej zatańczyć po swojemu, upiększyć kilkoma obrotami bez stresu niż ciągle myśleć jaki krok ma być następny.
Co byśmy nie wybrali to prawda jest taka, że nawet jak coś nie wyjdzie to 5% ludzi na weselu mające jakiekolwiek pojęcie o tańcu nic nie powie a reszta będzie myślała, że tak miało być. Brawa i tak macie murowane :)