Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
804000_554313497926217_572868206_n
pierwszytaniec
dj-lublin-garnitursmal
dj na wesele 26
djnawesele
711559_554313337926233_1116726721_n_1

W jakich miastach pojawiam się najczęściej jako dj i wodzirej?

Lublin, Warszawa, Świdnik, Zemborzyce Tereszyńskie, Chełm, Lubartów, Radom, Poniatowa, Puławy

 Jakie imprezy gram najczęściej ?

Wesela (również w języku angielskim), imprezy firmowe, imprezy dla dzieci w przedszkolach i szkołach, dancingi, studniówki, metki, półmetki, urodziny - najczęściej 18ste i 40ste :)

 

Profil Google business

...............................................

Dużo zabawy czy dużo jedzenia

      Wesele, kolejny "bloczek taneczny" trwa w najlepsze, pełny parkiet ludzi, zwolennicy gorących rytmów zamawiają kolejny kawałek latino i już mam grać kolejną dedykację, kiedy podchodzi do mnie pani z kuchni "Panie Marku" - bigosik podajemy za 2 minutki..."

- Bigosik? przecież minęło dopiero 30 minut od ostatniego gorącego dania ?!

Czytaj więcej ...

Poczucie humoru - ważna rzecz

...trzy dwa jeden START! czterech panów zaczyna zrzucać z siebie wszystko co tylko możliwe żeby ułożyć sznurek z ubrań dłuższy niż przeciwnik i jednocześnie zbliżyć się do upragnionej nagrody - niskokalorycznej flaszeczki wódeczki od Pary Młodej... koszula już poszła, krawat, skarpetki, spodnie...i ...

Czytaj więcej ...

Jaki utwór na pierwszy taniec

      Pierwszy taniec to bardzo indywidualna sprawa. Skończyły się czasy kiedy na co drugim weselu zespół lub dj grali „Windą do nieba“, „Moje jedyne marzenie“ czy "Wielką miłość" , później bardzo popularne „Zabiorę Cię“ i „Od dziś“ . Zdarza się, że przez cały rok nie powtarza się na weselach, które gram ani jedna piosenka czy melodia do pierwszego tańca. Nic w tym dziwnego - chcemy być jak najbardziej kreatywni i oryginalni.

Czytaj więcej ...

Podziękowania dla rodziców

     Dziękować indywidualnie w domu czy przy wszystkich na weselu? "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej czy może "Podziekowania dla rodziców" Cliver ?
Te i inne dylematy dręczą często Parę Młodą przed najważniejszą imprezą w życiu. Nic dziwnego - trzeba tak wybrac odpowiedniego hiciora żeby nie było obciachu i w dodatku podobało się rodzicom - w końcu to dla nich.

Czytaj więcej ...

Jakie utwory na wesele ?

Znalezienie "Złotego Środka" na udaną imprezę nigdy nie jest łatwe. To nawet pocieszające bo inaczej Dj na imprezę albo zespół weselny byłby niepotrzebny - Para Młoda kupiłaby dwie kolumienki i z małego odtwarzacza mogłaby puszczać najbardziej lubiane i znane kawałki, przy których wszyscy goście bawiliby się znakomicie. Sprawa jest nieco bardziej złożona.

Czytaj więcej ...

Atrakcyjne wesele

     Ludzie maja nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o to czym uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Odkąd prowadzę wesela jako dj zostałem zaskakiwany wieloma ciekawymi pomysłami. Myślę, że najbardziej widowiskowy był pomysł Pary Młodej opisany poniżej.

Czytaj więcej ...

Aktualności

Wolne terminy na wesele

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na 2019 rok. Zapraszam do kontaktu. Nawet jeśli dany termin weselny mam zajęty polecę dobrego dj na wesele lub zespół na wesele, który uświetni dla Państwa ten wyjątkowy dzień.

Atrakcyjne wesele

     Ludzie maja nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o to czym uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Odkąd prowadzę wesela jako dj zostałem zaskakiwany wieloma ciekawymi pomysłami. Myślę, że najbardziej widowiskowy był pomysł Pary Młodej opisany poniżej.

...Pierwszy taniec trwa w najlepsze, Para Młoda tańczy na środku sali do romantycznej, wybranej przez siebie piosenki, goście obserwują z zainteresowaniem...standard...nagle na salę wpada Kozak, i nie mówię tutaj o grzybku jako przystawka tylko najprawdziwszym w świecie Kozaku - jak z planu filmowego „Ogniem i Mieczem".

Długie wąsiska w podkowę, głowa ogolona, strój kozacki, no dosłownie byk taki, że pięciu facetów pewnie by rady nie dało zwalić Kozaka z nóg. I ten wspomniany jegomość zarzuca sobie Pannę Młodą jak worek z mąką i udaje się do zaparkowanego przed lokalem konia. Wsiada na konia uprzednio umieszczając tam jakimś sposobem Pannę Młodą i nagina do lasu :D

Szok...ludzie nie wiedza co robić...nawet ci wujkowie „urabura", którzy niczego się zasadniczo nie boją, stali jak wmurowani patrząc jak z imprezy zostaje porwana jedna z najważniejszych postaci ...i to na samym początku. Zanim jednak ludzie zdążyli chwycić za komórki kręcąc 112 dwóch kozaków (w tym ten od porwania) pojawili się konno przed lokalem (ale bez Panny Młodej), żeby zarządać okupu. Drugi kozak miał tak donośny głos, że myślę, że imprezy mógłby prowadzić bez mikrofonu - widać nieźle się głos wyrabia przy takich negocjacjach...Tak więc kozacy jakiś czas negocjowali z Panem Młodym cenę wykupu przy czym ogólnie ludzie mieli niezły ubaw, zwłaszcza, że się domyślili, że to wcześniej ukartowana inscenizacja.

Oczywiście na koniec Panna Młoda została przyprowadzona (przez jakąś Babę Jagę, pewnie matkę wspomnianych Kozaków, z lasu) i oddana świeżo upieczonemu małżonkowi.

Zastanawiałem się potem - ile razy ci Kozacy tak solidnie oberwali podczas porywania, od jakiegoś nieświadomego, że to tylko przedstawienie, przypadkowo znajdującego się akurat na weselu strongmana. Chyba, że wtedy Młodzi wcześniej uprzedzają akurat tego członka rodziny - „Zenek jak zobaczysz Kozaka to go nie lej - to tak dla jaj tylko będzie" i wtedy zabawa toczy się tak jak było zaplanowane...