Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
djnawesele
711559_554313337926233_1116726721_n_1
dj-lublin-garnitursmal
804000_554313497926217_572868206_n
pierwszytaniec
dj na wesele 26

W jakich miastach pojawiam się najczęściej jako dj i wodzirej?

Lublin, Warszawa, Świdnik, Zemborzyce Tereszyńskie, Chełm, Lubartów, Radom, Poniatowa, Puławy

 Jakie imprezy gram najczęściej ?

Wesela (również w języku angielskim), imprezy firmowe, imprezy dla dzieci w przedszkolach i szkołach, dancingi, studniówki, metki, półmetki, urodziny - najczęściej 18ste i 40ste :)

 

Profil Google business

...............................................

Jakie utwory na wesele ?

Znalezienie "Złotego Środka" na udaną imprezę nigdy nie jest łatwe. To nawet pocieszające bo inaczej dj na imprezę albo zespół weselny byłby niepotrzebny - Para Młoda kupiłaby dwie kolumienki i z małego odtwarzacza mogłaby puszczać najbardziej lubiane i znane kawałki, przy których wszyscy goście bawiliby się znakomicie. Sprawa jest nieco bardziej złożona.

Czytaj więcej ...

Dużo zabawy czy dużo jedzenia

      Wesele, kolejny "bloczek taneczny" trwa w najlepsze, pełny parkiet ludzi, zwolennicy gorących rytmów zamawiają kolejny kawałek latino i już mam grać kolejną dedykację, kiedy podchodzi do mnie pani z kuchni "Panie Marku" - bigosik podajemy za 2 minutki..."

- Bigosik? przecież minęło dopiero 30 minut od ostatniego gorącego dania ?!

Czytaj więcej ...

Podziękowania dla rodziców

     Dziękować indywidualnie w domu czy przy wszystkich na weselu? "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej czy może "Podziekowania dla rodziców" Cliver ?
Te i inne dylematy dręczą często Parę Młodą przed najważniejszą imprezą w życiu. Nic dziwnego - trzeba tak wybrac odpowiedniego hiciora żeby nie było obciachu i w dodatku podobało się rodzicom - w końcu to dla nich.

Czytaj więcej ...

Czym urozmaicić wesele ?

To pytanie zadaje sobie wiele Par Młodych. Będę pewnie mega nieskromny bo napiszę, że jak już wiadomo, że DJ Struś gra na tym weselu to urozmaicać bardziej nie trzeba :D
Nie wszyscy jednak mają Strusia za sterami, więc słów kilka co ciekawego można spotkać na imprezach, napiszę wraz z krótkimi komentarzami.
Zacznę od najciekawszych propozycji a skończę na jednej "oklepanej".

Czytaj więcej ...

Jaki utwór na pierwszy taniec

      Pierwszy taniec to bardzo indywidualna sprawa. Skończyły się czasy kiedy na co drugim weselu zespół lub dj grali „Windą do nieba“, „Moje jedyne marzenie“ czy "Wielką miłość" , później bardzo popularne „Zabiorę Cię“ i „Od dziś“ . Zdarza się, że przez cały rok nie powtarza się na weselach, które gram ani jedna piosenka czy melodia do pierwszego tańca. Nic w tym dziwnego - chcemy być jak najbardziej kreatywni i oryginalni.

Czytaj więcej ...

Kiedy szukać sali na wesele ?

Pisząc ten artykuł (marzec 2019) w najlepszym lokalu w Jabłonnej i Zemborzycach Tereszyńskich na 2020r wolnymi terminami  były tylko 2 piątki , a o sobotach można zapomnieć. 2021 - tutaj są jeszcze wolne „okienka” .

Czytaj więcej ...

Poczucie humoru - ważna rzecz

...trzy dwa jeden START! czterech panów zaczyna zrzucać z siebie wszystko co tylko możliwe żeby ułożyć sznurek z ubrań dłuższy niż przeciwnik i jednocześnie zbliżyć się do upragnionej nagrody - niskokalorycznej flaszeczki wódeczki od Pary Młodej... koszula już poszła, krawat, skarpetki, spodnie...i ...

Czytaj więcej ...

Atrakcyjne wesele

     Ludzie maja nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o to czym uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Odkąd prowadzę wesela jako dj zostałem zaskakiwany wieloma ciekawymi pomysłami. Myślę, że najbardziej widowiskowy był pomysł Pary Młodej opisany poniżej.

Czytaj więcej ...

Fatalna pogoda = udane wesele

Choć brzmi to zagadkowo to w większości przypadków jest w tym mnóstwo prawdy. Piękna pogoda i wspaniałe otoczenie bajecznego domu weselnego może się stać dla zespołów weselnych lub dj na weselach prawdziwą zmorą.

Czytaj więcej ...

Aktualności

Blog ślubny

Serdecznie zapraszam na mój blog ślubny. Umieszczam tu wszystkie istotne dla przyjęcia weselnego kwestie. 

Wolne terminy na wesele

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na 2019 rok. Zapraszam do kontaktu. Nawet jeśli dany termin weselny mam zajęty polecę dobrego dj na wesele lub zespół na wesele, który uświetni dla Państwa ten wyjątkowy dzień.

Lublin 2019

Jakie utwory na wesele ?

Znalezienie "Złotego Środka" na udaną imprezę nigdy nie jest łatwe. To nawet pocieszające bo inaczej dj na imprezę albo zespół weselny byłby niepotrzebny - Para Młoda kupiłaby dwie kolumienki i z małego odtwarzacza mogłaby puszczać najbardziej lubiane i znane kawałki, przy których wszyscy goście bawiliby się znakomicie. Sprawa jest nieco bardziej złożona.

 

 Nigdy nie mamy pewności przy jakiej muzyce zechcą w danym dniu bawić się nasi goście. Najbardziej "jazzowi" goście mogą mieć ochotę na relaks przy disco-polo a najbardziej disco-polowi goście będą chcieli pobujać sie w rytm reggae...tak może się zdarzyć i trzeba być na to przygotowanym. Gdyby wcześniej przygotować playlistę dla gości o humorze rockowym, gdzie po "czarnych oczach" byłyby "kaczuchy" a na deser Rynkowski zaprosi do pociągu, mogłoby się okazać, że pociąg świeci pustkami a wszyscy ludzie przy stołach patrzą na odtwarzacz i operującego tam "pseudo dj`a" z minami w wyrazistym stylu "no chyba Cię po - gięło  :) ". Tego nie chcemy. Dlatego uznaję zasadę - żadnych playlist i planów muzycznych póki nie zobaczę gości.

 Naturalnie robię jedną bardzo ważną listę weselną i imprezową - Listę Kawałków Znienawidzonych przez Parę Młodą bądź organizatora imprezy firmowej czy dancingu. Ci najważniejsi i Najpiękniejsi danego wieczoru muszą się czuć komfortowo podczas tej ważnej dla Nich uroczystości. Poza tą listą jestem narzędziem w rekach gości i w pełni zgadzam się z ich upodobaniami muzycznymi.

Jestem zdania, że w tym biznesie trzeba zapomnieć o własnych gustach muzycznych i wsłuchać się w pełni w potrzeby gości, które nawiasem mówiąc zmieniać się mogą w zależności od ilości spożytych trunków i godziny :)

Czujne obserwowanie humoru i zachowania gości pozwala też płynnie i w odpowiednim momencie "wejść" z biesiadą. Jak już widać wyraźnie, że nie tylko wujka Heńka męczy talent i zaczyna śpiewać piosenki inne niż sto lat pod nosem - oznacza to czas na biesiadę. Istotna jest tu szybka reakcja na taką sytuację ponieważ śpiew pod nosem wujka Heńka zaczyna być z minuty na minutę coraz bardziej doniosły i wkrótce zaszczepi chęć śpiewu w pozostałych gościach. Dobry Dj i zespół powinien wyłapać tą sytuację i zaproponować wspólną biesiadę przy profesjonalnym akompaniamencie podrzucając słowa, niby znanych piosenek biesiadnych, ale przy pewnym poziomie procentowym bywa, że pamięć nam się kończy na "szła dzieweczka do laseczka" albo "gdybym miał gitarę" i dalej pomocna dłoń lub w tym przypadku pomocny głos jest ratunkiem.

Kolejna zasada, którą osobiście stosuję na wszelkich imprezach to "nie zamulanie"  wolnymi kawałkami. Mamy późną porę i nie chcemy oglądać gości śpiących przy stołach wznoszących do góry błagalny wzrok o coś żywszego. Wolny kawałek ma pozwolić odsapnąć, również przytulić się do osoby którą lubimy lub chcemy polubić na danej imprezie, ale powiedzmy sobie szczerze...do odpoczynku i przytulania są ciekawsze miejsca niż sala taneczna :D Tutaj mamy się wyszaleć , mamy zapamiętać daną imprezę jak najlepiej. Jasne jest to, że ma się wybawić zarówno starsza młodzież po 60tce jak i ci młodsi ale można dobrać tak muzykę, żeby wszyscy poruszali się w swoim tempie i dotrwali do białego rana :)