Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
711559_554313337926233_1116726721_n_1
pierwszytaniec
dj na wesele 26
804000_554313497926217_572868206_n
dj-lublin-garnitursmal
djnawesele

W jakich miastach pojawiam się najczęściej jako dj i wodzirej?

Lublin, Warszawa, Świdnik, Zemborzyce Tereszyńskie, Chełm, Lubartów, Radom, Poniatowa, Puławy

 Jakie imprezy gram najczęściej ?

Wesela (również w języku angielskim), imprezy firmowe, imprezy dla dzieci w przedszkolach i szkołach, dancingi, studniówki, metki, półmetki, urodziny - najczęściej 18ste i 40ste :)

 

Profil Google business

...............................................

Fatalna pogoda = udane wesele

Choć brzmi to zagadkowo to w większości przypadków jest w tym mnóstwo prawdy. Piękna pogoda i wspaniałe otoczenie bajecznego domu weselnego może się stać dla zespołów weselnych lub dj na weselach prawdziwą zmorą.

Czytaj więcej ...

Czym urozmaicić wesele ?

To pytanie zadaje sobie wiele Par Młodych. Będę pewnie mega nieskromny bo napiszę, że jak już wiadomo, że DJ Struś gra na tym weselu to urozmaicać bardziej nie trzeba :D
Nie wszyscy jednak mają Strusia za sterami, więc słów kilka co ciekawego można spotkać na imprezach, napiszę wraz z krótkimi komentarzami.
Zacznę od najciekawszych propozycji a skończę na jednej "oklepanej".

Czytaj więcej ...

Poczucie humoru - ważna rzecz

...trzy dwa jeden START! czterech panów zaczyna zrzucać z siebie wszystko co tylko możliwe żeby ułożyć sznurek z ubrań dłuższy niż przeciwnik i jednocześnie zbliżyć się do upragnionej nagrody - niskokalorycznej flaszeczki wódeczki od Pary Młodej... koszula już poszła, krawat, skarpetki, spodnie...i ...

Czytaj więcej ...

Jakie utwory na wesele ?

Znalezienie "Złotego Środka" na udaną imprezę nigdy nie jest łatwe. To nawet pocieszające bo inaczej dj na imprezę albo zespół weselny byłby niepotrzebny - Para Młoda kupiłaby dwie kolumienki i z małego odtwarzacza mogłaby puszczać najbardziej lubiane i znane kawałki, przy których wszyscy goście bawiliby się znakomicie. Sprawa jest nieco bardziej złożona.

Czytaj więcej ...

Atrakcyjne wesele

     Ludzie maja nieskończoną wyobraźnię jeśli chodzi o to czym uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Odkąd prowadzę wesela jako dj zostałem zaskakiwany wieloma ciekawymi pomysłami. Myślę, że najbardziej widowiskowy był pomysł Pary Młodej opisany poniżej.

Czytaj więcej ...

Kiedy szukać sali na wesele ?

Pisząc ten artykuł (marzec 2019) w najlepszym lokalu w Jabłonnej i Zemborzycach Tereszyńskich na 2020r wolnymi terminami  były tylko 2 piątki , a o sobotach można zapomnieć. 2021 - tutaj są jeszcze wolne „okienka” .

Czytaj więcej ...

Podziękowania dla rodziców

     Dziękować indywidualnie w domu czy przy wszystkich na weselu? "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej czy może "Podziekowania dla rodziców" Cliver ?
Te i inne dylematy dręczą często Parę Młodą przed najważniejszą imprezą w życiu. Nic dziwnego - trzeba tak wybrac odpowiedniego hiciora żeby nie było obciachu i w dodatku podobało się rodzicom - w końcu to dla nich.

Czytaj więcej ...

Jaki utwór na pierwszy taniec

      Pierwszy taniec to bardzo indywidualna sprawa. Skończyły się czasy kiedy na co drugim weselu zespół lub dj grali „Windą do nieba“, „Moje jedyne marzenie“ czy "Wielką miłość" , później bardzo popularne „Zabiorę Cię“ i „Od dziś“ . Zdarza się, że przez cały rok nie powtarza się na weselach, które gram ani jedna piosenka czy melodia do pierwszego tańca. Nic w tym dziwnego - chcemy być jak najbardziej kreatywni i oryginalni.

Czytaj więcej ...

Dużo zabawy czy dużo jedzenia

      Wesele, kolejny "bloczek taneczny" trwa w najlepsze, pełny parkiet ludzi, zwolennicy gorących rytmów zamawiają kolejny kawałek latino i już mam grać kolejną dedykację, kiedy podchodzi do mnie pani z kuchni "Panie Marku" - bigosik podajemy za 2 minutki..."

- Bigosik? przecież minęło dopiero 30 minut od ostatniego gorącego dania ?!

Czytaj więcej ...

Aktualności

Blog ślubny

Serdecznie zapraszam na mój blog ślubny. Umieszczam tu wszystkie istotne dla przyjęcia weselnego kwestie. 

Wolne terminy na wesele

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na 2019 rok. Zapraszam do kontaktu. Nawet jeśli dany termin weselny mam zajęty polecę dobrego dj na wesele lub zespół na wesele, który uświetni dla Państwa ten wyjątkowy dzień.

Lublin 2019

Poczucie humoru - ważna rzecz

...trzy dwa jeden START! czterech panów zaczyna zrzucać z siebie wszystko co tylko możliwe żeby ułożyć sznurek z ubrań dłuższy niż przeciwnik i jednocześnie zbliżyć się do upragnionej nagrody - niskokalorycznej flaszeczki wódeczki od Pary Młodej... koszula już poszła, krawat, skarpetki, spodnie...i ...

 ... "sekundę panowie proponuję remis" - słyszą ode mnie już mocno rozochoceni procentami spożytymi podczas wesela młodzi panowie, w momencie kiedy wszyscy już palili się do zrzucenia ostatniej rzeczy, którą mieli na sobie. Ja na to patrzeć nie zamierzałem , myślę, że większość gości też nie.

"Ta zabawa musi być koniecznie...jest taka śmieszna..." - słyszałem przy ustalaniu szczegółów wesela od Pary Młodej.

Początki w tej pracy były bardzo ciężkie - nie potrafiłem odmówić lub zmienić koncepcji Pary Młodej widząc, że wszystko zmierza nie w tym kierunku co powinno. A może nie powinienem wcale w to wnikać ? W końcu to oni mają swoją wymarzoną wizję i to ich wieczór...

Doświadczenie w tej pracy nauczyło mnie, że jednak powinienem robić wszystko co w mojej mocy żeby przekonać młodych, że są tysiące innych, rzeczywiście śmiesznych, zabaw oczepinowych niekoniecznie "poniżej pasa". Mamy na sali weselnej nie tylko osoby młode, o identycznym poczuciu humoru co
Para Młoda, dlatego dobrze jest jak przy tego typu rozrywce będzie mogła się pobawić większość, bez konieczności chowania się za stołem, filarem czy wychodzenia "pooddychać świeżym powietrzem przy papierosku".

Nie ma znaczenia czy bawi nas zespół na wesele czy dj na wesele i czy wesele odbędzie się na wsi w remizie czy w pięciogwiazdkowym hotelu lub domu weselnym w centrum miasta - poczucie dobrego smaku jest priorytetowe przy organizacji tego typu imprez.

Dlaczego to takie istotne? Dlaczego najlepsi dj weselni, wodzireje czy zespoły weselne nie powinny robić takich zabaw skoro Młodzi sobie tego czasem życzą?

Z punktu widzenia prowadzącego wesela (dj, zespołu itd)- jeśli zrobimy zabawę, która już 100 lat temu była uważana za przejedzoną lub zbyt "remizową" to nikt z gości nie będzie wnikał w to, że to właśnie Para Młoda zażyczyła sobie tego typu rozrywkę. Opinia, że prowadzący wesele ma czerstwe żarty i zabawy oczepinowe tak "zabawne", że nie wiadomo gdzie się chować ze wstydu, poniesie się w świat prędzej niż można to sobie wyobrazić. Warto o tym pomyśleć :)